Колись давно в одній із соціальних мереж в анкетах користувачів була така графа як «Сенс життя». І в ній на вибір можна було обрати «Шастя і благополуччя», «Хобі», «Розваги», «Саморозвиток і самореалізація».

Як ви вже здогадалися – я обирав останнє. Якщо в підлітковому віці, то було чисто для того, щоб виділитися серед інших, то вже в дорослому віці я чітко усвідомив, що саморозвиток і самореалізація – це дійсно важливі сфери, які максимально близькі до того самого сенсу життя.

Мене звати Іван. Мені 28 років. Я автор блогу Саморозвиток.КОМ

З початку повномасштабної війни і по цей час проходжу службу в ЗСУ.

Захоплююсь саморозвитком, створенням веб-сайтів, копірайтингом, творчістю. Люблю займатися спортом. Постійно працюю над здобуттям нових знань і навиків. Маю великий досвід в написанні рекламних і інформаційних текстів, створенні веб-сайтів.

Цей блог планувався якраз перед війною, але так як війна завадила моїм планам, і з того часу минуло вже більше року, я вирішив повернутися до його реалізації тільки зараз. Ніколи не пізно все починати спочатку.

Моя ціль як автора – поділитися з вами своїм життєвим досвідом і тими знаннями, які я накопичив за всю свою фріланс-кар’єру. Упевнений, що вони будуть вам максимально корисними і цікавими.

Коментарі

Поки немає коментарів. Чому б вам не почати дискусію?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *