Саморозвиток.КОМ – авторський блог про саморозвиток і самореалізацію.

 Тут ви знайдете цікаві і корисні матеріали про те, з чого розпочати саморозвиток, які сфери потрібно розвивати, як це правильно робити, як ставити перед собою цілі і досягати їх, як шукати практичні знання і опановувати необхідні для самореалізації навички, тощо.

Основні рубрики

Звісно, в мережі багато матеріалів на цю тему, але більшість з них дають дуже мало практичної цінності. Автор цього блогу вирішив це змінити і поділитися власним життєвим досвідом, який буде корисним для кожного, хто хоче розвинути себе і кардинально змінити своє життя.

Так, стаючи на шлях саморозвитку ми кардинально змінюємо своє життя. Причому в кращу сторону.

Якщо говорити мовою аналогій, то саморозвиток – це комп’ютерна гра. Єдина відмінність в тому, що розвивати (прокачувати) ми будемо не віртуальних персонажів, а реальних – самих себе.

Чим цей блог відрізняється від інших подібних?

  • Реальний життєвий досвід. Всі поради для саморозвитку автор бере зі свого життя;
  • Практичність. Наукових дисертацій ви тут не знайдете. Лише ті знання, які можна взяти – застосувати – отримати результат;
  • Простота подачі інформації. Писати в двох томах те, що можна сказати двома реченнями, автор не планує😊
  • Всебічність. Як бачите, в цьому блозі будуть матеріали не тільки по саморозвитку, а й по веб-розробці, творчості, бізнесу та фінансах. Словом по тим сферам, у яких автор має найбільший досвід.

Для кого цей блог

Займатися саморозвитком ніколи і нікому не пізно. Тому матеріали, які тут публікуються будуть однаково корисними як для молодих людей, так і для людей старшого віку.