Зворотня адреса: на північ від JewfishCreek.

Дорогий друг та підписник!

Сьогоднішній випуск своєї розсилки я змушений почати з неприємної новини. Померла одна дуже хороша людина.

Його звали Боббі. І в сьогоднішньому випуску я не збираюся про нього писати, хіба що трохи… Можливо, я напишу про нього докладніше в наступному випуску, але тільки не зараз.

Чому? Та просто тому, що зараз я надто заморочений на темі його смерті, щоб писати про це. Можу накатати такого, за що згодом мені та моїм друзям буде соромно, тому поки що утримаюся. Я зустрічався з Боббі кілька разів особисто, але близько знайомий з ним не був. Зате я досить близько знайомий з однією з його дочок – вона працює у мене головним асистентом, і, як Вам чудово відомо, її ім’я – Тереза.

Мені доводилося й раніше спілкуватися з людьми, які мали неоперабельний рак на останній стадії. Так само, як і у Боббі.

Відверто кажучи, я не розраховував на те, що він доживе до весілля своєї онуки, яке відбулося минулого серпня. Але він дожив до цього серпня і навіть гуляв з усіма на весіллі доньки моєї безцінної Терези. Після весілля я був упевнений, що до Дня подяки він точно не дотягне. Але День подяки ми відсвяткували разом з ним. До Різдва йому точно було не дожити, але коли спалахнули вогні на ялинці, Боб на мою радість довів мені, що я знову помилився.

Але Боббі пішов далі – всупереч прогнозам усіх лікарів, які стверджували, що січень йому точно не пережити, він зустрів лютий у досить бадьорому настрої. У ті моменти, коли я згадую про все це, я нескінченно вдячний своїй матінці, яка назвала мене Гері, а не Гуру – я щасливий, що мої пророцтва щодо Боббі завжди виявлялися невірними.

Ось ще одна коротенька історія: рік тому одному з моїх родичів поставили діагноз: неоперабельний рак в останній стадії. Продовжити його життя могло тільки переливання крові, але проблема полягала в тому, що група крові у мого родича була дуже рідкісна, і знайти донора в найближчій перспективі не було можливо. Але навіть у тому випадку, якби переливання зробили вчасно, то шанси на скільки-небудь тривале життя мого родича були дуже і дуже примарними.

Всі мої родичі, які знали про цей діагноз, морально приготувалися до смерті цієї людини, яка, за прогнозами лікарів, мала відбутися пізніше за кілька місяців. До речі, коли йому поставили цей діагноз, батько Терези, у медичній карті якого було написано те саме, виглядав цілком здоровою і бадьорою людиною.

Через деякий час донор для мого родича все ж таки знайшовся. Йому перелили кров потрібної групи та замінили пунцію спинного мозку. Організм прийняв нові вливання, що називається “на ура”, і рак відступив (хоча, звичайно, не зник зовсім). Сьогодні мій родич живе досить здоровим та повнокровним життям. Включно з досить тривалими щоденними пробіжками.

Але, як я вже казав на початку сьогоднішнього випуску моєї розсилки, отця Терези з нами більше немає.

І якщо є ще щось, що, на моє тверде переконання, сьогодні цілком і повністю править нашим світом, так це…

Невпевненість!

Будь-хто, хто впевнений у тому, що може передбачити майбутнє на десять, п’ять років наперед, на рік наперед, на місяць наперед, на тиждень наперед, на день, на годину, і навіть кілька хвилин наперед, дуже скоро опиниться в дурнях.

Пам’ятаєте відоме прислів’я: «Вчора вже померло, завтра ще не настало, і значення має тільки тут і зараз!»? Вона була справедлива 40 років тому, 4 000 років тому, і залишається справедливою і до сьогодні. Тому, послухайте мене, мій любий друже: якщо Ви когось любите та кимось дорожите, і хочете, щоб предмет Вашого кохання це знав – дайте йому про це знати саме зараз. Завтра, післязавтра, через рік… та й сьогодні ввечері може виявитися пізно!

Я міг би Вам ще багато розповісти про Боббі, але все, що я про нього думаю (так само, як і всі інші, хто його знав), можна висловити одним-єдиним словом:

Порядність!

Але, як я й казав на самому початку сьогоднішнього випуску, можливо, я розповім Вам про Боббі колись іншим разом. Не сьогодні.

Навіщо тоді я взагалі про все це згадав? Чи бачите, в чому справа – деякий час тому, коли батько Терези був ще живий, але перебував уже в дуже поганому стані, вона залишила мене і мій бізнес на деякий час, щоб бути поряд з ним 24 години на добу та 7 днів на тиждень. . І у вхідній кореспонденції моєї компанії настав практично повний хаос. Утворилася досить велика кількість клієнтських листів, на які не надіслано відповіді, а також пропущені клієнтські дзвінки на нашій телефонній лінії.

Звичайно ж, я замінив Терезу рядом нових тимчасових помічників, але жоден з них (а тим більше – всі вони разом) не зміг зрівнятися з нею за впорядкуванням усієї моєї кореспонденції. У результаті кілька дзвінків і кілька листів виявилися пропущеними, за що я вважаю своїм обов’язком вибачитися перед всією моєю аудиторією.

Зараз Тереза ​​вже на місці і займається розбором листів і дзвінків, що накопичилися. Тож якщо Ви раптом писали і не отримали відповіді – дуже скоро Ви її отримаєте. Якщо ж Ви дзвонили та нікого не опинилося на місці – скоро Вам передзвонять.

І що найголовніше – я хочу попросити Вас надати мені одну дуже велику послугу. Якщо Ви надсилали мені якусь кореспонденцію та не отримали відповіді – будь ласка, не пишіть мені та не дзвоніть прямо зараз. Дайте мені і Терезі, будь ласка, два-три тижні на те, щоб з усім цим розгребтися і побачити світло в кінці тунелю. А потім, коли наше робоче життя увійде до нормального русла – я дам Вам знати – сміливо виходьте зі мною на контакт, і можете бути впевнені, що обов’язково отримаєте відповідь.

Домовились? Дякую.

Ну, тепер цілком достатньо прелюдій, настав час переходити до справи. І тема сьогоднішньої розсилки, як Ви вже знаєте, може бути сформульована одним простим, солодким та привабливим для всіх та кожного словом…

Гроші!

Ви впевнені, що достатньо знаєте про гроші? Може, й знаєте. А може й ні. Як би там не було, давайте ознайомимося з наведеним далі списком дуже цікавих фактів і подивимося, чи здатні хоча б деякі з них здивувати Вас.

Тож поїхали!

  1. Абсолютна більшість усіх наших фантазій – про гроші. Про гроші ми фантазуємо і мріємо навіть набагато більше, ніж про секс (подумати тільки!).
  2. Якби ми мали можливість дозволити собі будь-яку розкіш (і могли б не обмежувати себе в грошах), ми не замислюючись стали б витрачати величезні суми грошей на утримання власної прислуги!
  3. 90% всіх тих американців, які мають домашніх тварин, купують їм подарунки на Різдво.
  4. Гроші є найчастішим і найгострішим яблуком розбрату у сімейних стосунках.
  5. 65% американців погодилися б цілий рік прожити на безлюдному острові без будь-якої підтримки і без будь-яких зручностей, якби їм заплатили за це мільйон доларів.
  6. За 10 мільйонів доларів абсолютна більшість з нас згодні зробити практично ВСЕ ЩО ЗАВГОДНО! Включаючи розрив з усіма своїми родичами, дружиною (чоловіком) та друзями. Абсолютна більшість із нас за цю суму грошей погодилися б навіть змінити релігію, стать і расу. Та за 10 мільйонів доларів кожен чотирнадцятий житель планети погодився б навіть на вбивство.

Що найцікавіше – статистика подібної «послужливості» за гроші залишається тією самою, навіть якщо суму винагороди буде знижено з 10 мільйонів до трьох. Більшість із нас за три мільйони зелених погодилися б зробити все ті ж жахливі речі, що леденять душу, що й за 10 мільйонів. А знаєте, що найцікавіше? Що більшість людей погодилися б і на два мільйони за це!

  1. 92% людей охоче погодилися б бути багатими замість того, щоб бути коханими.
  2. Ось ще цікавий факт: гроші (а також їх відсутність) є найголовнішою причиною абсолютної більшості стресів, які зазнають американці. Ми турбуємося про гроші набагато більше, ніж про власне здоров’я, ніж про наші сім’ї, про наш духовний розвиток тощо.
  3. Якщо Ви прокрутите пачку грошей у лічильній машинці фірми Hitachi (якщо, звичайно, вона насправді зроблена в Японії), то витягнете її звідти у вигляді гладких гарячих купюр. Чому? Та тому що шестерні і ролики лічильної машинки під час підрахунку нагріваються до високої температури – таким чином японці при перерахунку грошей прагнуть убити бактерії, що накопичуються на них.
  4. Абсолютна більшість жінок точно знають, яку ціну вони готові заплатити за бюстгальтер. 38.3% жінок не витрачатимуть на купівлю бюстгальтера більше 30 доларів. 28.4% жінок не будуть витрачати більше $ 50. 10% готові витратити $ 75. І тільки 3.5% представниць прекрасної статі готові заплатити за екземпляр, що сподобався, більше 100 доларів.

Але знаєте, що найцікавіше? Якщо поставити це питання самим жінкам, абсолютна їх більшість заявить, що вони готові заплатити за бюстгальтер, що сподобався їм, стільки, скільки знадобиться. А знаєте чому? Та тому що вони (також, як і деякі чоловіки) вважають, що ліфчик, який їм сподобався, представляє воістину величезну цінність.

  1. Практично всі, хто продає свій будинок разом з меблями перед тим, як звільнити приміщення, викручують лампочки зі всіх світильників.
  2. Абсолютна більшість жителів нашої планети не вважатиме за необхідне нахилитися і підібрати гроші, що лежать на землі, якщо їхній номінал менший за один долар.
  3. Більшість американців впевнені в тому, що дрібні монети – як скалка в м’якому місці, і що уряд повинен перестати їх випускати.
  4. У світі крутиться 405 мільярдів доларів у вигляді готівки. А підробленими з них є лише 32 мільйони. Це означає, що відсоток підроблених американських грошей становить лише 0.0079 % від загальної маси. До речі, 20-доларові купюри підробляються набагато частіше, ніж 100-доларові.
  5. Як Ви думаєте, чи воліють люди тримати у своїх руках і кишенях саме новенькі та хрусткі купюри? Безперечно. Без сумніву. Нова хрумка купюра має в очах будь-якої людини набагато більшу цінність, ніж банкнота того ж номіналу, але м’ята і терта.

Як Ви чудово знаєте, я регулярно надсилаю своїм потенційним та діючим клієнтам листи з прикріпленим до аркуша паперу доларом. Так от, один із клієнтів влаштував страшний скандал, коли прикріплений до його листа долар виявився потертим і м’ятим, а не новеньким, як вказувалося в листі!

  1. Давайте візьмемо монетку і перед тим, як підкинути її у повітря, запитаємо у близьких людей, якою стороною вона впаде. Чи знаєте Ви, що випадання «орла» багато людей прогнозують утричі частіше, ніж випадання «решки»?
  2. Ось один із найсумніших, з моєї точки зору, фактів полягає в тому, що кожен четвертий американець впевнений, що найкращий і простий спосіб стати багатим – виграти в лотерею.
  3. А як щодо того, 51 % усіх квитків тієї чи іншої лотереї купують 5 % усіх тих, хто в неї грає? І, повірте мені, жоден із них не відрізняється знанням теорії ймовірності!
  4. І це добре для будь-якого уряду і будь-кого іншого, який проводить лотереї… бо реальний шанс виграти в ній становить у середньому 1 на 10 мільйонів.
  5. Людина, яка проїжджає своїм автомобілем 10 миль для того, щоб купити лотерейний квиток, має в 3 рази більше шансів загинути в ДТП, ніж виграти в ту лотерею, квиток якої він купує.
  6. Сторінка з купонами, що публікується в абсолютній більшості недільних газет – найпопулярніша сторінка номера після передовиці.
  7. Про це знають не багато, але… Ви можете застрахувати своє життя від провалу під земну кору внаслідок тектонічного розлому!
  8. Лише 6% американців шиють одяг на замовлення.
  9. А ось факт, який цікавий усім нам без винятку: абсолютна більшість потенційних клієнтів стверджують, що НЕ купуватимуть нічого через INTERNET, бо, на їхню думку, витрати на відправку та доставку товару будуть надто великі і того не варті.
  10. У вісім разів більше людей вважають за краще мати справу з автоматом, ніж з реальним живим продавцем.
  11. А ось цей факт напевно Вас вразить – 83% американців досі оплачують основну більшість своїх рахунків та покупок чеками замість кредитних карток!
  12. В абсолютній більшості випадків 30% населення нашої планети можуть з упевненістю заявити про те, що для того, щоб почуватися багатими їм необхідно три мільйони зелених купюр номіналом в один долар. Цей факт дуже в’яжеться з тим, що за три мільйони доларів кожен з 30% цих людей зробить абсолютно що завгодно, але … не зробить цього, якщо сума, про яку йдеться, скоротиться до 2 мільйонів.

До речі, у Вас є чудовий шанс заощадити на цій ситуації – якщо Вам потрібно щось зробити, і Ви не можете заплатити більше 2 мільйонів – зателефонуйте мені, я візьмусь і за два! :)))

  1. Ось ще один дуже і дуже важливий факт для всіх нас: 80% жителів Всесвітньої Павутини впевнені в тому, що заповнення в онлайні форм з особистою інформацією (включаючи номер кредитної картки) рівносильне самогубству.
  2. Дві третини американців стверджують, що не дозволять дружині переспати з іншим чоловіком за мільйон доларів. Але знаєте, що? Абсолютна більшість з них безсовісно брешуть. Якщо поставити перед кожним із таких «сім’янинів» дипломат із мільйоном баксів, відкрити його і сказати: «Забереш ці гроші, якщо я проведу нічку з твоєю ненаглядною!» – Ви здивуєтеся його реакції.
  3. Зіграти в Америці середньостатистичне весілля коштує в середньому $20 000.
  4. Більше третини американських жінок вважають, що для щастя в шлюбі гроші набагато важливіші за хороший секс.
  5. 96 % усіх американців, які сьогодні офіційно працюють, не зможуть отримувати повноцінної соціальної допомоги з досягненням 65 років – з різних причин.
  6. Коли справа доходить до покупки нового будинку, найголовніше для більшості людей – це щоб кухня була схожа на витвір мистецтва.
  7. Купуючи автомобіль, абсолютна більшість автолюбителів ставлять в основу його надійність, а не зовнішні атрибути.
  8. Найкращий спосіб пожертвувати гроші на благодійні цілі – організувати грандіозний обід на величезну кількість персон, а потім пустити по гостях тацю з порожніми конвертами та попросити кожного зробити посильний внесок на благодійні цілі. Вартість організації такого обіду видасться копійчаною порівняно з тим, яку суму вдасться виручити.
  9. У сонячні та погожі дні люди набагато щедріші, ніж у похмурі.
  10. На гарячу лінію податкової служби щорічно надходить понад 80 000 000 телефонних дзвінків. Більше третини цих дзвінків залишаються без відповіді, а те, що повідомляється, у 47% випадків містить абсолютно некоректну інформацію.
  11. Понад дві третини дорослого населення розвинених країн під впливом власних страхів змінюють свої фінансові звички та пристрасті.
  12. На півдні нашої країни втричі більше людей бояться втратити роботу, ніж у інших регіонах.
  13. Якщо у Вас буде вибір – пройтися найпрекраснішими магазинами з шопінгом до упаду або зайнятися приголомшливим сексом – чому Ви віддасте перевагу?

Перед чоловіками такий вибір, наскільки я розумію, не стоїть. 🙂

А ось абсолютна більшість жінок воліє зайнятися шопінгом до упаду замість того, щоб провести приголомшливий вікенд зі своїм найкращим коханцем. Насправді мрія всього життя практично будь-якої жінки – мати чекову книжку або кредитну картку з невичерпними сумами, щоб вдосталь нагулятися за своє життя магазинами (хоча вони всіма силами це заперечують!).

А ось чоловіки (принаймні, такі як я) люблять мріяти про те, чим би зайнятися разом із симпатичною та привабливою продавщицею крім обговорення чергової покупки у неї. 😉

До речі, у Вас напевно постало питання: чому я в цьому випуску своєї розсилки говорю тільки про гроші? Відповідь гранично проста і банальна.

Та Тому Що Мені Потрібно Трохи

Цих Самих Грошенят!

Сім місяців просиджування штанів в офісі в спробах підтримувати акуратність моєї кореспонденції і обійтися при цьому без моєї незамінної Терези зробили досить серйозний пролом у моїй фінансовій фортеці. Для його швидкої ліквідації, думаю, мені доведеться в найближчому майбутньому провести недорогий семінар про те, як копірайтери роблять гроші. І я більш ніж впевнений, що велика кількість людей (якщо, звичайно, вони в цей момент не займатимуться покупкою бюстгальтерів) заплатять мені за своє право бути на ньому присутнім.

Найближчим часом я сповіщу про всі деталі проведення такого семінару. І якщо Ви зацікавлені в тому, щоб його відвідати – ласкаво прошу!

З найкращими побажаннями,

Щиро Ваш,

Гері С. Халберт

(Гері дешевше

трьох мільйонів!)

 

P.S. До речі, багато фактів, що фігурують у наведеному вище списку, були мною запозичені з дуже цікавої книги Берніс Каннер під назвою «Чи ви адекватні по відношенню до грошей?». Вона написала ще безліч найцікавіших книг з цієї ж теми, і я наполегливо рекомендую Вам їх відшукати та прочитати. Думаю, після того, як Ви прочитаєте хоча б одну її книгу – Ви захочете купити та прочитати їх усі!

P.P.S. Даний випуск моєї розсилки – один із тих небагатьох, у яких я не даю своїм читачам чітких практичних покрокових інструкцій. Я в курсі. Більше того – я готую подібні випуски спеціально, щоб час від часу розкручувати Ваш мозок від шаблонів та інструкцій та надавати волю Вашому творчому мисленню. І я більш ніж впевнений, що багато хто з моїх читачів, вивчаючи цей випуск, згенерують масу найцінніших ідей, коли будуть вивчати наведений вище список цікавих фактів.

Так завжди буває!

Втім, це не стосується хлопця на ім’я Девід Аллард. Хоч би що писав у випусках своєї розсилки – ніщо не може змусити його мозок мислити і працювати. Як я не намагаюся – все марно. Втім, гадаю, в одному з найближчих випусків я докладно розповім Вам про цього унікума.

Сopyright © 2003 Gary C. Halbert.  All Rights Reserved.

Поділитися з друзями:

Автор Ivan

Іван. 28 років. Активно практикую саморозвиток і самореалізацію. На ці теми пишу в цьому блозі. Буду радий, якщо мої матеріали допоможуть вам стати кращими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *