Хто такий копірайтер Гері Халберт і чому я рекомендую вивчати його тексти

Хто такий копірайтер Гері Халберт і чому я рекомендую вивчати його тексти

Привіт, дорогі читачі!

На зв’язку Іван.

В цьому пості розкажу вам про видатну особу зі світу копірайтинга, праці якої суттєво вплинули на моє становлення як копірайтера і допомогли мені зрозуміти саму суть написання текстів, що продають, і як на цьому заробляти гроші.

Якщо ви задаєтесь питанням «як стати копірайтером», рекомендую вам почати свій шлях з вивчення текстів американського копірайтера Гері Халберта. Не прогадаєте.

Хто Такий Копірайтер Гері Халберт

Гері Халберт – відомий американський копірайтер, «король текстів, що продають», найуспішніший і найбагатший копірайтер ХХ століття.

Вперше про цю людину я дізнався в 2013 році від своїх більш досвідчених колег-копірайтерів.

Тоді слова «Король текстів, що продають», «Найдорожчий копірайтер Планети Земля», які приписувалися серу Гері, були для мене дечим зі світу фантастики. Я ніколи б не подумав, що копірайтер реально може заробляти хороші гроші.

Як виявилось може…

Якщо Він Займається Справжнім Копірайтингом, А Не Звичайною Писаниною

Саме так.

Є велика різниця між тим, щоб писати тексти, і писати тексти, що продають.

Тексти Гері Халберта допомогли мені чітко побачити цю різницю і стати на шлях реального копірайтера, з гідною оплатою своєї праці і досяжним професійним зростанням.

Саме тому я рекомендую всім, хто тільки розпочинає свій шлях в копірайтингу, регулярно читати і обов’язково застосовувати отримані знання з текстів Гері Халберта. Їх там неймовірно багато і всі вони мають величезну практичну цінність.

Де Брати Тексти Гері Халберта Для Опрацювання

  • На офіційному сайті www.thegaryhalbertletter.com у відкритому доступі і безкоштовно є листи з відомої розсилки The Gary Halbert Letter. Єдиний мінус, що потрібно перекладати.
  • Переклади окремих листів розсилки The Gary Halbert Letter я також публікуватиму українською мовою на цьому сайті у відповідній категорії. Можете вивчати також по цим перекладам 😊

 

Коментарі

Поки немає коментарів. Чому б вам не почати дискусію?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *