Ціна – Річ Відносна!

Ціна – Річ Відносна!

Зворотна адреса: по дорозі на захід від JewfishCreek.

Дорогий друг та підписник!

Якось ми зустрілися на пристані з моїм другом Джо Шугарменом, і я запросив його і його чарівну дочку Джил приєднатися до мого планового морського круїзу з програмою морського полювання.

Проходячи пірсом порту Еверглейдс, ми побачили величезне і зовсім негарне і безсмачне судно під назвою «Trump Princess». Я підійшов до краю пристані, опинившись за кілька метрів від борту цієї громади і крикнув вахтовому: «Гей, хлопче, передай Великому Дональду, що тут Гері Халберт і Джо Шугармен!»

Вахтовий козирнув і відрапортував, що обов’язково доповість містеру Трампу про нашу присутність, як тільки той прокинеться.

Наступного дня я катався на своїй яхті з іншим своїм другом Семом Кендесом, який, щиро кажучи, завжди нагадував мені Вальтера Меттью своїми старомодними поглядами. І знову, зійшовши на берег, я пройшов повз «Trump Princes». На вахті стояв уже інший матрос, і я крикнув йому: «Гей, хлопче, передай містеру Трампу, що я не зможу цього місяця заплатити по закладній, і якщо в нього є трохи грошей – нехай протягом тижня сам зробить це, а я віддам йому, коли розбагатію!»

Жодної реакції від вахтового не було. Зважаючи на все, у цього хлопця зовсім не було почуття гумору, і мені не залишалося нічого іншого, як піти далі і зайнятися своїми справами.

Пару разів побачивши «Trump Princess», її просто неможливо викинути з голови – аж надто вона оригінальна. І одне з питань, яке може зайняти будь-яку людину щодо цієї посудини, полягає в тому, скільки вона коштує. Знаю-знаю, ми з Вами навряд чи зможемо її собі дозволити, але справа зовсім не в цьому.

Головне – що ця думка впритул підводить мене до самої суті сьогоднішнього випуску моєї розсилки. Що це? Це питання про ціну тих товарів і послуг, які Ви пропонуєте своїм покупцям.

А ще конкретніше – про те, яка величина цієї ціни зможе принести Вам максимальний прибуток та максимальні показники продажів.

І розпочати розмову про цю важливу тему я дозволю собі з найголовнішої думки, яка свідчить, що…

Ціна – Річ Відносна!

Слухайте сюди.

Форт Лоудердейл пропонує будь-якій людині (яка, звичайно, може собі це дозволити), найвищий рівень житлових умов у всіх Сполучених Штатах (і, можливо, навіть у всьому світі). Зокрема, в цьому містечку є прекрасний пляж, що безперервно тягнеться на шість з половиною миль, чудова лагуна довжиною понад 170 миль (до речі, це набагато більше, ніж на Венісі в Італії!), приголомшливий субтропічний клімат, а також для справжніх цінителів прекрасного) обслуговуючий персонал, що складається з молодих і неповторно-сексуальних дівчат, які постійно снують туди і сюди в наймодніших бікіні.

Крім іншого, там є і Королева Джунглів.

Королева Джунглів (насправді зараз їх там декілька) – це неймовірно-чудовий туристичний корабель, побудований і оснащений за останнім словом моди і комфорту, який відвалює від берега Форта Лоудердейл практично щоночі і робить захоплюючий круїз вгору Нью-Рівер, що протікає через саме серце цього чудового містечка. Протягом цього круїзу гід не перестає показувати незліченні визначні пам’ятки, включаючи різноманітні яхти та розкішні будинки, які викликають в аудиторії безперервний шквал ахів та охів.

Я також був на цьому судні та також мандрував ним. Гід насправді добре зробив свою роботу, і йому вдалося викликати сплеск ахів і охів з мого боку і з боку моєї обожнюваної Паулетти … але зовсім не з тієї причини, про яку він думав.

Коли він показував черговий багатоповерховий будинок площею в кілька стадіонів з багаторівневими водоспадами і при цьому говорив: «До речі, хлопці, на той випадок, якщо Вам цікаво, то цей будинок зараз продається і коштує він лише ХХХ ХХХ ХХХ доларів», у народу на борту перехоплювало подих, бо ця величезна сума не вписувалася в їхню уяву.

Ми ж з Паулеттою відразу починали крутити носом, бо цей будинок здавався нам…

Підозріло Дешевим!

Хвилинку! Я не намагаюся пускати пилюку Вам в очі і натякати на те, якими величезними грошима ми з Паулеттою володіємо. Я хочу сказати ось що: нам, мешканцям Лос Анджелеса цілком можна купити середньостатистичний будинок у середньостатистичному районі міста… але його ціна буде набагато вищою, ніж ціна цього розкішного особняка у цьому райському куточку!

Ціна – Річ Відносна!

Декількома днями після подорожі на «Королеві Джунглів» я проходив курси управління яхтами в школі Bahia Mar Yachting School (до речі, чудова школа!) і зустрів там одного з моїх учнів на ім’я Ед, родом з огидного місця десь у Нью Джерсі. Зараз Ед на пенсії, а під час перебування він колесив по всьому світу і будував електростанції для всемогутньої General Electric.

Ви, я думаю, чудово розумієте, як відрізняються умови життя в різних куточках однієї і тієї ж країни, не кажучи вже про весь світ. Він розповів мені про те, наскільки дико йому було проживати в Токіо – столиці Японії. Наприклад, чи знаєте Ви про те, що технічний огляд автомобілі в Японії проходять раз на три роки, і кожен такий огляд коштуватиме власнику машини $2500?

Для того, щоб вступити до гольф-клубу, Вам знадобиться зробити внесок у розмірі мільйона доларів. А щодо фруктів – то там вони продаються не за вагою, а поштучно, причому кожна штучка – в окремій упаковці. Знаєте, у що Вам обійдеться один банан?

Цей банан, упакований у спеціальний контейнер, коштує близько восьми доларів!

Думаю, тепер Ви розумієте, чому всі ті «шалені» ціни, які нам називав гід у Форті Лоудердейл, і всі ті рахунки, які ми там отримували, коли гостювали в цьому райському куточку, викликали у нас з Паулеттою хихикання, тоді як жителі віддалених куточків країни знаходили ці рахунки надто дорогими і кричали, що з них «деруть три шкури».

Нам же вони завжди здавалися копійчаними. Бо…

Ціна – Річ Відносна!

Зверніть увагу на поведінку туристів із Японії, коли їм називають ціни – вони хихикають безперервно… навіть у Лос Анджелесі. Чому? Чи бачите, в чому справа, приїхавши зі своєї країни і побачивши наші ціни, вони починають думати, що ці ціни – не більше, ніж жарт.

Ціна – Річ Відносна!

Я переконаний, що в психіці кожної людини є певні цінові пороги, закладені в нас ще з дитинства. Саме ці пороги визначають для кожного з нас сенс поняття «дорого» та поняття «дешево», а цей сенс у всіх людей зовсім різний.

Я, наприклад, чудово знаю, скільки має коштувати гамбургер. Він має коштувати 25 центів, а якщо Ви хочете, щоб у нього поклали прошарок сиру – він коштуватиме 35 центів. Банка «Пепсі» має коштувати 10 центів.

І не намагайтеся довести мені протилежне!

Звідки я це все знаю? Та просто тому, що за свої роки я купував сотні гамбургерів, чизбургерів та «Пепсі» у Bell’s Dinner на Вустер Роуд у Барбертоні, штат Огайо. І я чудово знаю, що і як із цими «продуктами харчування».

Здійснимо невелику подорож у часі. Кілька років тому я разом зі своєю сім’єю проживав у «Plaza Hotel» (між іншим, мій улюблений готель) у Манхеттені. Мене не збентежило те, що номер обходився мені сотні доларів на добу. Мене не збентежило те, що витрати на перельоти вилилися у тисячі доларів. І навіть те, що коктейлі у тамтешньому Oak Bar коштували цілий статок. Все це анітрохи мене не чіпало.

Але ось той факт, що за доставлений у мій номер гамбургер з мене здерли $5.50 – зачепило мене не на жарт. (До речі, зараз цей же гамбургер там коштує цілих $ 19! – Паулетта щойно туди дзвонила, так, заради інтересу).

У вас це може вкластися в голові? Особисто у мене – ні.

Тепер я хочу, щоб Ви дещо уявили. Я хочу, щоб Ви уявили, що знаходитесь на першому поверсі великої багатоповерхової будівлі, на кожному з поверхів якої знаходиться по одній кімнаті. У Ваших руках багор десяти футів у довжину, яким Ви тикаєте в стелю над своєю головою, а стеля ця…

Зроблена З Товстої Гуми!

Вам нарешті вдається проткнути цю стелю, багор зачіпляється і Ви влазите на наступний поверх. Потім картина повторюється – Ви знову починаєте тикати в стелю (яка одночасно є і підлогою третього поверху) доти, поки Вам не вдається її проткнути і зачепитися багром.

І тоді Ви з почуттям перемоги влазите на третій поверх і починаєте штурмувати четвертий.

Точно так само, як гума підлог і стель чинить опір Вашому багру в наведеному мною прикладі, але потім все ж таки протикається, так і точки цінового сприйняття будь-якої людини спочатку відмовляються переглядатися, але в результаті все ж таки піддаються.

Ось більш наближений до життя приклад. Вартість розміщення невеликого рекламного оголошення для товару, що продається за допомогою прямого поштового маркетингу, зазвичай становить у місцевій газеті $19.95. Ви можете довго чинити опір необхідності заплатити цю ціну за рекламу, але коли все ж таки приймаєте рішення і отримуєте хороший результат, $19.95 вже не здається Вам такою вже дорогою ціною.

І Ви починаєте придивлятися до реклами, яка коштує $39.95, а потім одного прекрасного дня починаєте з нею працювати.

Отримуючи від неї результати, Ви піднімаєте планку ще вище та придивляєтеся до реклами вартістю $65.95.

Уловлюєте мою думку?

Можу розповісти із цього приводу цікаву історію з власного досвіду. Кілька років тому я пробував продавати одну маленьку спеціальну доповідь і тестував різні ціни. Зокрема, я пробував продавати її за $1, $2 та $3.

Перші два цінові показники приносили дуже слабкі результати. Коли я встановив ціну в $ 3, продажі та прибуток ринули річкою. Але варто мені підняти ціну вище цього показника і встановити її в $ 3.10 – продажі відразу припинилися взагалі.

Цікаво, чи не так?

І ось тут ми впритул підходимо до найголовнішого питання, яке необхідно вирішити під час викладу матеріалу сьогоднішнього випуску. А звучить він таким чином: за якою ціною Вам необхідно продавати Ваші товари та послуги?

Дуже цікаве питання, чи не так? Отож-то й воно… Я дуже скоро підкажу Вам відповідь на нього, але перед цим дозволю собі висловити кілька цікавих ідей щодо цінового елементу Ваших комерційних пропозицій:

* якщо Ви бажаєте отримати в своє розпорядження потенційних клієнтів, що максимально серйозно ставляться до Вас і при цьому відсіяти любителів халяви і мисливців за нею, запропонуйте своїй аудиторії якусь невелику, але дуже корисну спеціальну доповідь за ціною в $1 або $2… але не використовуйте нецілих чисел, наприклад, ціну в 97 центів.

Одного разу ми працювали за такою схемою з Блейдом Томасом (до речі, чудовий копірайтер!) і нам потрібно було відібрати серед усієї аудиторії тих, хто міг і бажав витрачати гроші на наші товари. Тоді ми випустили у світ невелику спеціальну доповідь під назвою «Приголомшливий секрет таємничого гравця в блэкджек із самого Лас-Вегаса!» за ціною $2. Знаєте, що сталося в результаті?

Ці Платежі У Сумі $ 2 Кожен Покрили Усі Наші Витрати На Рекламу Цієї Доповіді В Газетах!

* якщо Ви хочете не тільки окупити свої витрати на рекламу, але й отримати прибуток із продажу дешевих інформаційних товарів, то ціна в $3 є найоптимальнішим ціновим показником;

* якщо Ви вирішили переступити ціновий поріг у $3, то найкращий ціновий показник після нього – $7.95 плюс $1 на обробку замовлень та доставку;

* наступний ціновий поріг, який за результатами моїх тестів варто випробувати у своїй роботі, становить $9.95 плюс $2 за обробку та доставку замовлення;

* наступний – $14.95 плюс $2 на обробку та доставку замовлення;

* далі – $19.95 плюс $3 на обробку та доставку замовлення;

* наступний – $ 39.95 плюс $ 3 на обробку та доставку замовлення.

І ще один важливий момент – знову ж таки, з мого практичного досвіду та за результатами моїх численних тестів…

Наступна Гумова Стеля Над Вашою Головою З’являється Тоді, Коли Ви вирішите Переступити Ціновий Поріг $39.95!

І тоді Вам доведеться допомагати Вашим клієнтам тикати їхні баграми в цю стелю і підбиратися на неї… Тому що самі (без Вашої допомоги) вони можуть і не впоратися.

А ось Вам і розклад наступних цінових порогів:

* наступний – $69.95 плюс $3 на обробку та доставку замовлення;

* наступний – $97.50 плюс $5 на обробку та доставку замовлення;

* наступний – $ 134.50 та безкоштовна обробка та доставка замовлення;

* наступний – $ 195 та безкоштовна обробка та доставка замовлення.

Хочу загострити Вашу увагу ось на чому: ці цифри не є раз і назавжди даними і висіченими з каменю. Це лише приблизний орієнтир, який я даю Вам, відштовхуючись від власного досвіду роботи в прямому поштовому маркетингу.

Наступний цікавий момент – Ви напевно помітили, що між ціновими порогами у $19.95 та $39.95 є відчутний розрив і я не наводжу проміжних значень цінового показника, правда? Знайте: у проміжному ціновому показнику немає жодної необхідності, якщо текст, що продає, публікований Вами в засобах масової інформації, має на меті безпосередньо продати товар, веде до оформлення письмового замовлення та його подальшої оплати.

Якщо ж Ваш текст, що продає, закликає потенційного клієнта не оформити замовлення, а зробити телефонний дзвінок, а потім, коли клієнт «висить на дроті» Ваш оператор-продавець вступає з ним в контакт і тільки тоді укладає угоду – Вам необхідно спробувати ціну в $24.50. Поняття не маю чому, але через якісь незрозумілі містичні причини саме ця ціна забезпечує максимум продажів і прибутку саме в таких ситуаціях.

Ах так, з приводу оплати обробки та доставки замовлення. В цьому випадку доцільно стягувати за неї $3.50.

Ще одна важлива думка: якщо Ви плануєте виходити на ринок з новим релізом, то Вам слід спочатку встановити на пропонований товар мінімальну ціну, за якої Ви зможете окупити всі свої витрати та отримати прибуток. І запропонувати цей новий товар за мінімальною ціною слід вузькій групі з гарячих потенційних клієнтів!

Чому? Відповідь проста.

Чи бачите, в чому річ – абсолютна більшість усіх проектів, що замишляються підприємцями, провалюються і не приносять прибутку. Тому, якщо це має статися з Вашим новим проектом – Вам слід…

Провалити Його Якнайшвидше!

Тоді Ви максимально швидко та з мінімальними втратами з’ясуєте збитковість проекту, зможете застрахуватися від глобальної катастрофи (у разі виведення провального проекту на маси) та зайнятися реалізацією інших ідей.

Знаєте що? Час – ось єдиний невідновлюваний ресурс, який ми не можемо накопичувати та примножувати, ми можемо його лише витрачати. Ви ж не хочете одразу вивести своє нове дітище в маси, отримати повну катастрофу, а потім здивовано вигукнути: «Оп-па… невже це тому, що я запросив надто високу ціну? Хм… може, слід знизити ціну та спробувати ще раз?»

Погано, мій любий друже, дуже погано. Так справи не робляться. Цілком імовірно, що Ваш товар не був затребуваний на ринку навіть якби Ви запропонували б його безкоштовно.

І якщо все саме так…

Вам слід дізнатися про це

Якомога швидше!

Тепер давайте на хвилинку подивимося на інший бік цінової шкали. Що якщо Ви вирішили зайнятися продажем досить дорогих товарів? Дорогих за визначенням?

Скажімо, яхт? Роллс-Ройсів? Консультаційних послуг? Що тоді?

Якщо так – то моя порада звучатиме так:

Продавайте Свій Товар За

Стільки, Скільки Він Коштує!

Не просіть за свій товар надто багато. Навіть якщо клієнт готовий за це сплатити. Навіщо? Такий підхід до роботи суперечить банальній етиці та правилам будь-якого чесного бізнесу, що само собою вже не дуже добре.

Не просіть за власний продукт дуже дешево. Якщо він коштує дорожче – навіщо його продавати дешево? Ви таким чином дурите і свою аудиторію, і себе, і в результаті можете добитися банально перевищення витрат над доходами.

А тепер посуньтеся ближче, я дещо шепну Вам на вушко. Не можу бути в цьому впевнений на сто відсотків, але цілком імовірно, що я найпопулярніший професійний копірайтер за всю історію існування індустрії прямого поштового маркетингу.

З десяти клієнтів, що приходять до мене, дев’ять я відправляю назад додому (на це є власні причини, і якось я обов’язково про це розповім), і ніщо не заважає мені стягувати за свої послуги просто астрономічні суми. І в абсолютній більшості випадків клієнти готові платити мені набагато більше, ніж передбачають тарифи, і самі пропонують мені підвищені гонорари.

Але Я Не Беру Цих Грошей!

Чому? – запитаєте Ви. Та просто тому, що це неправильно. І щоразу, коли я обдумую пропозицію чергового клієнта, я підходжу до угоди швидше не як підприємець, а як справжнісінький детектив. І перше, що я намагаюся з’ясувати – чи вдасться провернути цю угоду таким чином, щоб усі зрештою залишилися задоволеними та щасливими.

І мені не потрібно більше, ніж я стягую за свої послуги.

Але й менше, ніж я їх оцінюю, мені не варто пропонувати.

Факт залишається фактом: у світі підприємництва дуже багато людей, які намагаються отримати в будь-якій угоді більше, ніж віддати. Наприклад, вони прагнуть усіляко «пресувати» друкарську контору, щоб та забезпечила заповнення конвертів за ціною набагато нижчою, ніж реальна вартість цієї послуги. Вони вичавлюють зі своїх постачальників все до останнього центу і намагаються здобути навіть більше. Одним словом, вони бажають, щоб усі прагнули забезпечити їхню особисту вигоду, але при цьому навіть і не намагаються забезпечити вигоду комусь іншому.

Дуже сумно. І знаєте, що?

Найчастіше подібні люди дуже заможні, і вони абсолютно впевнені в тому, що досягли в своєму житті успіху. Але насправді це не так – вони, як правило, самотні та нещасні.

Ось Вам збірний опис типової американської трагедії:

«Він – мультимільйонер, який володіє мережею з 73 роздрібних магазинів, які торгують електронікою. Рівень холестерину в крові дуже завищений, його вага перевищує норму на 60 фунтів. У нього не було часу навіть поговорити зі своїми дітьми протягом останніх п’яти років, а самі діти приймають наркотики і сприймають його як якусь примарну фігуру, про яку до ладу не мають жодного уявлення. Він спить у окремих кімнатах зі своєю дружиною, а любов і романтика в його житті – не більше, ніж спогади, що стираються з пам’яті …»

Ну, і таке інше.

І знаєте, про що найбільше думає цей «переможець»? Все дуже просто. У нього в голові лише одне…

Як Відкрити 74-й Магазин

У Своїй Торговій Мережі!

Що? Ви кажете мені, що підписувалися на мою розсилку не для того, щоб читати мої проповіді та лекції про мораль та моральність? Що Вам потрібна інформація, яку Ви можете застосувати на практиці своєї роботи негайно і з максимальною прибутковістю?

Добре-добре, як скажете. Тоді слухайте сюди: я дозволю собі стверджувати, що так ціна, за якою Ви в даний час продаєте свої товари та послуги (не має жодного значення, що Ви в даний момент продаєте і за якою ціною) дуже далека від того показника, який забезпечить Вам максимальний рівень продажу та прибутку!

Вражає?

Тоді ще раз слухайте сюди і дуже уважно:

Найвигідніша Ціна, Яку Ви

Можете Стягувати За Свої Товари І

Послуги Безпосередньо Залежить Від Того,

Наскільки Ваші Клієнти Готові До Покупки!

Ось Вам ще одне одкровення: близько 70% всіх громадян нашої країни (включаючи мене самого) страждають від надмірної ваги. А тепер припустимо, що хтось виходить на нас із пропозицією певної дієтичної пігулки, яка зі стовідсотковою впевненістю та абсолютно безпечно для здоров’я позбутися зайвих кілограмів…

А тепер, увага, питання: скільки ми могли б заплатити за це чарівне зілля? Якби знали повністю, що це гарантовано вирішить нашу проблему?

Тисячі. Тисячі доларів, повірте. Багато тисяч. І навіть більше!

Це справжня правда. Але, зважаючи на той факт, що ми не впевнені в цьому на сто відсотків, тобто не готові купити певний засіб вирішення проблеми, то продовжуємо купувати черговий «шанс за $19.95», «шанс за $39.95», «шанс за $ 69.95»… і таке інше.

Припустимо, що копірайтер за Вашим замовленням підготував текст, що продає, для Вашої розсилки по інвестуванню, і при цьому Ви виявили, що найкраща ціна, мінімальна ціна, при якій Ви можете отримувати прибуток, становить $ 19.95… при цьому, дотримуючись моїх інструкцій, Ви виходите не на всю свою аудиторію, а на найгарячішу її частину.

І ставите дуже вдалий експеримент, розвиваючи проект далі.

Якщо ж Ви насправді грамотний і розумний підприємець, то, наймаючи копірайтера для виконання Вашого тексту, зверніться за допомогою до справжнього професіонала. Наприклад, як Гарі Бенсівенга. І тоді може з’ясуватися дуже цікавий факт: мінімальна ціна може бути набагато вищою за ту, яку Ви самі визначили.

Запам’ятайте одне важливе правило:

Чим Якісніше Виконано Роботу

По Забезпеченню Продажів – Тим Вище

Може Бути Мінімальна Ціна!

Це правило логічно випливає з того, яке я зовсім недавно наводив вище, коли говорив, від чого залежить найвигідніша ціна Вашої комерційної пропозиції.

Досить часто черговий клієнт каже мені, що він знає, що найкращою ціною для його товару чи послуги буде така-то ціна… або, навпаки, така-то. Начебто він провів численні тести і з’ясував оптимальний показник ціни на практиці.

«Та чи правда?!» – це перше, що спадає мені на думку в подібних ситуаціях.

Якщо чесно – я ніколи не сприймаю подібні твердження з боку моїх клієнтів серйозно, тому що в такі моменти мені спадає наступна думка…

Ти Нічого Не Можеш Знати Напевно До Тих Пір, Поки Сер Гері Халберт

Не З’ясує Цього Своїми Силами!

Наступна дуже важлива думка, яку я збираюся до Вас донести, полягає в тому, що якось повідомив мій великий друг Ерік Вайнштайн (який, на моє тверде переконання, є найкращим лист-брокером у всій нашій країні!):

Самі Найкращі Підписні Листи, Що Характеризуються Максимально Високим Відгуком, Складаються З Тих Людей, Які Приймають Навіть Найслабші Комерційні Пропозиції!

Просто подумайте про це. Тільки найголодніша рибка здатна проковтнути нікчемну наживку. Саме на таких підписних листах і слід тестувати передбачувані цінові пороги.

Отже, припустимо, що Ви написали відмінний текст, що продає, і визначили ціну, яка є найкращою з точки зору показників забезпечуваних продажів і прибутку. Як ми можемо покращити нашу комерційну пропозицію за таких умов?

Адже ми можемо це зробити, і Вам сподобається те, що я зараз скажу… і почну своє пояснення з нагадування про те, що…

Не Існує Такого Закону, Який Забороняв Би Нам Встановлювати Різні Ціни На Наш Товар Для Різних Груп Людей, Що Проживають У Різних Регіонах Країни, Мають Різний Рівень Доходів І Різну Покупецьку Психологію!

Відмінна думка, чи не так? І вона відкриває нам дуже цікаві перспективи!

Наприклад…

* Хто сказав, що ми зобов’язані стягувати з покупців, що живуть у Міссісіпі стільки ж, скільки і з тих, хто проживає на Манхеттені?

* хто сказав, що ми не можемо пробувати різні ціни в наших тестах, які проводяться у різних штатах?

* Хто сказав, що та ціна, яку ми вказуємо в тексті, що продає, опублікованому в National Enquirer, повинна бути точно такою ж, як у тексті, що продає, надрукованому в New York Times?

* хто сказав, що і доктори наук і вантажники, які купують наш товар, повинні платити одну й ту саму ціну?

Чому б нам не почати диференціювати наші тексти, що продають, наш товар, його назву, комплектацію, а також і ціну…

В Залежності Від Того,

Як І Кому Ми Продаємо!

Ось вам і їжа для роздумів.

З найкращими побажаннями,

Щиро Ваш,

 

 

 

Гері К. Халберт

(Він же Містер Правильна Ціна!)

P.S. Нещодавно я натрапив на одну цікаву книгу, яку варто прочитати в обов’язковому порядку. Вона називається “Розчленування Америки”, її автор – Майкл Весс, видавництво – Harper & Row.

P.P.S. Не пропустіть наступного випуску моєї розсилки – він буде дуже важливим.

І остання, заключна порада: побоюйтеся тих, хто «знає ціну» всього і вся, але не має жодного уявлення про цінність!

Сopyright © 2003 Gary C. Halbert.  All Rights Reserved.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Чому б вам не розпочати обговорення?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *