Чи може погана погода стати на заваді саморозвитку?

погана погода, саморозвиток

Привіт, дорогі читачі!

На зв’язку Іван.

Пишу вам цю статтю зі своєї військової палатки 😃

Лежу зараз з ноутбуком на другому поверсі ліжка, краплі дощу стукають по брезенту палатки і таке відчуття, що ці краплі влучають мені прямісінько в мізки)))

Але зараз я пишу не для того щоб поділитисмя з вами своїм армійським життям-буттям.

Я хочу поговорити про те, чи може погана погода стати на заваді саморозвитку і як робити так, щоб цього не відбувалось.

Досить цікава та актуальна тема, чи не так?

Отже, почнемо з того, що…

Величезна Купа Факторів Заважають Нашому Саморозвитку

І погана погода також в їхньому числі. Це варто сприйняти.

Життя – постійна боротьба. І навіть якщо здається, що колись настане такий час, що нічого нам не заважатиме, запевняю вас, це абсолютно не так. Виклики будуть завжди.

А отже, єдине, що нам залишається – це рухатися до своїх цілей, долаючи всі «заважаючі фактори». В цьому криється справжня сила.  

Коли ми рухаємося до своїх цілей, незважаючи на погану погоду, поганий настрій, критику і нерозуміння оточуючих, лінь та інші фактори, у нас тренуються самодисципліна, сила волі, підвищуються самооцінка та впевненість в собі.  

Отже, відповідь на питання «чи може погана погода стати на заваді саморозвитку» можна сформулювати так:

МОЖЕ, якщо опустити руки і сприймати погану погоду не як додатковий виклик, з яким потрібно по-своєму боротися, а як несправедливість долі або ж шукати якесь інше виправдання.

НЕ МОЖЕ, якщо ми сприймаємо погану погоду як додатковий виклик і незважаючи на неї продовжуємо свій рух до виконання поставлених цілей.

Як Робити Так Щоб Погана Погода Не Стала На Заваді Саморозвитку?

Прийняти той факт, що погана погода – це додатковий виклик на шляху до цілі і впевнено рухатися далі, долаючи його.

Як бачите, все залежить від нашого сприйняття.

Якщо ми сприймаємо погану погоду як обмежуючий фактор – вона дійсно нас обмежуватиме, а якщо як додатковий виклик – це вже сприймається як стимул боротися.

Приведу власний приклад.

Вечір, дощ, болото, ліс, сирість. Так, не хочеться нікуди виходити. Але… у мене в завданнях на кожен день прописані вечірні водні процедури і я маю виконати їх. Але ж у мене ціла купа заважаючих факторів? В тому числі погана погода (прохолодно і дощ).

Так, знаю, але завдання треба виконати. І от я, зібравши волю в кулак, по дощу виходжу з палатки до умивальника, починаю чистити зуби, митися, пратися. Дощ мене мочить, нікого на горизонті не видно. Я розумію, що іду напролом. У мене автоматично підвищується впевненість у собі і гордість за те, що я знаходжу сили «іти напролом».

В результаті – завдання виконане. Я пишаюся собою за те, що не здався і дав гідну відсіч всім заважаючим факторам.

Тому, дорогі читачі, погана погода – це ще не найгірший фактор, який може завадити нашому саморозвитку. Їх насправді дуже багато. І в кожної людини ці фактори різні.

Наприклад, зараз, коли я дописую цю статтю у мене болять очі, оскільки я сиджу в темряві. Але… статтю треба дописати, бо це важливо, це моя сьогоднішня ціль. Також скоро в генераторі закінчиться бензин – це теж заважаючий фактор, який може мені завадити, значить мені треба прискоритися.

У темряві на мій ноутбук злітаються десятки комарів та різних метеликів. Теж заважаючий фактор.

І таких факторів – шалена кількість.  

Головна наша задача з вами, щоб ці фактори нас не обмежували, а давали додатковий стимул боротися. Це важко, інколи дуже важко. Але, коли ми таким чином рухаємося до своїх цілей, у нас з’являється неймовірна сила, підвищується впевненість в собі та самооцінка. Ми почуваємося справжніми воїнами, і це дуже круте відчуття.

Спробуйте, і ви самі в цьому переконаєтесь 😉

Коментарі

Поки що немає коментарів. Чому б вам не розпочати обговорення?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *